×kad esame patikimi. Baldų rinkoje sėkmingai dirbame jau daugiau nei 16 metų, turime vieną didžiausių baldų prekybos salonų Panevėžio mieste.
pačias geriausias kainas. Su visais baldų gamintojais bendradarbiaujame tiesiogiai, be tarpininkų, todėl Jums galime pasiūlyti pačias patraukliausias prekių kainas.
nuolat atsinaujinantį prekių asortimentą. Internetinėje parduotuvėje baldugalerija.lt galime Jums pasiūlyti platesnį prekių asortimentą, kurį nuolat pildome naujų mūsų partnerių kolekcijų gaminiais.
tik naujas ir originalias prekes.
saugų ir paprastą pirkimą internetu. Prekes įsigyjant baldugalerija.lt internetinėje parduotuvėje, Jums nereikės pildyti ilgų registracijos ir prisijungimo formų. Pakaks pateikti pageidaujamos prekės užsakymą ir mes su Jumis susisieksime.
gamintojų garantijas bei prekių grąžinimą ar keitimą, kaip tai yra numatyta taikytinuose teisės aktuose.
galimybę atsiimti užsakytas prekes tiesiai iš mūsų sandėlio.

AA BALDŲ GALERIJA – vienas didžiausių baldų prekybos salonų Panevėžio mieste
Duris pirkėjams atvėrėme 2005 m. lapkričio 26 d. ir iki šiol sėkmingai vykdome savo veiklą. Pagrindinė mūsų darbo sritis – mažmeninė prekyba įvairių tipų baldais.
Prekių ekspozicija užima net 1000 kv. m plotą. Pirkėjams siūlome rinktis iš plataus asortimento minkštų ir korpusinių svetainės, miegamojo, valgomojo, virtuvės, prieškambario bei biuro baldų.


Išsirinkite norimą prekę (-es) ir pridėkite į krepšelį.
Peržiūrėkite krepšelio informaciją, užpildykite pirkėjo informacijos laukelius ir pateikite užsakymą.
Per 1 darbo dieną su Jumis susisieksime nurodytais kontaktais, patvirtinsime užsakymą ir suteiksime visą papildomą informaciją.

Išsirinkote prekę, tačiau neturite laiko ar galimybės užpildyti įprastos užsakymo formos? Palikite mums savo kontaktinius duomenis ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime bei atliksime užsakymą telefonu.

Gavę Jūsų užsakymą, per 1 darbo dieną su Jumis susisieksime Jūsų nurodytais kontaktais, suderinsime užsakymo vykdymo ir pristatymo detales ir el. paštu išsiųsime Jums užsakymo patvirtinimą bei išankstinę sąskaitą avansiniam apmokėjimui (jeigu prekėms taikomas avansinis apmokėjimas)..
Apmokėjimas už prekes vykdomas Jūsų pasirinktu būdu, t.y. arba apmokama visa užsakymo suma, arba 30 % nuo užsakymo vertės avansinė įmoka. Prekėms, kurias turime sandėlyje, avansinis apmokėjimas nėra būtinas.
Užsakymo apmokėjimas atliekamas įprastu banko pavedimu ir / arba grynais pinigais pristatymo metu (esant galimybei). SVARBU! Mokėjimo paskirties laukelyje būtinai nurodykite išankstinės sąskaitos numerį ir datą bei pirkėjo vardą ir pavardę (jeigu mokama ne iš pirkėjo sąskaitos). Sąskaitos rekvizitai: gavėjas - UAB PAULUMA, A/S: LT697300010070489975, bankas - AB Bankas Swedbank, mokėjimo paskirtis - išankstinės sąskaitos numeris ir data bei pirkėjo vardas ir pavardė (jeigu mokama ne iš pirkėjo sąskaitos).

Pateikdami užsakymą, pasirinkite pageidaujamą prekių pristatymo būdą: 1) nemokamas atsiėmimas iš sandėlio Panevėžio mieste, arba 2) nemokamas pristatymas Jūsų nurodytu adresu (išskyrus Kuršių Neriją).

Užsakius mūsų sandėlyje esančias prekes darbo dienomis, jas nemokamai atsiimkite tą pačią dieną iki 18 val. Užsakius sandėlyje esančias prekes savaitgalį (šeštadienį arba sekmadienį) arba švenčių dienomis, jas nemokamai atsiimkite artimiausią darbo dieną iki 18 val.
Visas užsakomas prekes, kai tik jos atvyksta į mūsų sandėlį, galite nemokamai atsiimti tą pačią darbo dieną iki 18 val.
Prekių atsiimti atvykite tik gavę pranešimą telefonu ir / arba el. paštu, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui. Atsiimdami prekes turėkite su savimi baldugalerija.lt Jums atsiųstą užsakymo blanką.


Prekes pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių neriją) darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val.
Pasirinkus prekių pristatymo paslaugą Jūsų nurodytu adresu, būtinai nurodykite tikslią prekių pristatymo vietą.
Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime el. paštu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Jūsų patogumui užsakymus visuomet stengiamės įvykdyti kaip įmanoma greičiau.
Likus kelioms dienoms iki numatomo prekių atvežimo, susisiekiame su klientu ir suderiname tikslų prekių pristatymo laiką.
Baldus pristatysime iki Jūsų namo arba iki tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas.
Esant galimybei, papildomai galite užsisakyti baldų užnešimo paslaugą.
Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, originaliose gamyklinėse pakuotėse, prie baldų pridedama aiški ir išsami surinkimo instrukcija.
Priimdami arba atsiimdami prekes, būtinai patikrinkite prekės (-ių) kiekį ir būklę.

Kiekvienos baldugalerija.lt parduodamos prekės pagrindinės charakteristikos nurodomos šios prekės aprašyme.
Visoms baldugalerija.lt parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir sąlygas rasite prekių aprašymuose, garantiniuose talonuose ir kituose Jums pateikiamuose prekių įsigijimo dokumentuose.
Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės surinkimo ir eksploatavimo sąlygos..
Gavus prekę, prieš ją surenkant, būtina ją atidžiai apžiūrėti. Prekės atsiėmimo ar perdavimo metu ir / arba prekės garantijos galiojimo laikotarpiu (24 mėn.) pastebėjus prekės trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti mums nuotraukas el. paštu info@baldugalerija.lt - taip greičiau galėsime išspręsti susidariusius nepatogumus. Prekės gamintojas tokiu atveju nustatys, ar prekės defektui taikoma garantija, t.y. ar prekės defektas yra gamyklinis. Apie gamintojo sprendimą nedelsiant informuosime Jus Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Tuo atveju, kai grąžinama gauta ne ta prekė, kuri buvo užsakyta, ir / arba prekė su kokybės trūkumais, įsipareigojame savo sąskaita tokią prekę pasiimti ir ją pakeisti analogiška tinkama preke. Jei analogiškos prekės pasiūlyti negalėsime, grąžinsime visus už prekę sumokėtus pinigus.

Siekiant, kad įsigyti baldai Jums tarnautų kuo ilgesnį laiką, būtina tinkamai juos prižiūrėti ir jais naudotis.

Internetinėje parduotuvėje baldugalerija.lt lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją. Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno pirkėjo, kuris atlieka užsakymą internetinėje parduotuvėje baldugalerija.lt, teisę į privatumą. Pirkėjo asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas ir kiti užsakymo pateikimo metu nurodyti asmens duomenys) renkami ir naudojami prekių ir / arba paslaugų užsakymų apdorojimui arba kitų prisiimtų sutartinių įsipareigojimų vykdymui.
Pirkėjų duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais, tvarkomi sąžiningai ir tiksliai, naudojant saugias priemones, apsaugančias šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo arba kitų neteisėtų veiksmų. Mūsų įmonės asmens duomenų apsaugos politiką galite rasti paspaudę šią nuorodą: Asmens duomenų apsaugos politika. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės apibrėžtos PREKIŲ PIRKIMO - PARDAVIMO SUTARTIES 2 priede.
Mes įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus įgaliotus paslaugų teikėjus, teikiančius prekių pristatymo arba kitas, su užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas, kuriems užsakymo įvykdymui būtina tokio pobūdžio informacija. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukų politiką galite rasti paspaudę šią nuorodą: Slapukų politika.